Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Zemin Mermer Cilalama Hizmeti

SERT ZEMİN CİLALAMA ve TEMİZLİĞİ

Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanır, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılarak; uzun ömürlü, parlayan ve kolay temizlenen zemini kullanımınıza hazırlarız.

Gazi Osman Paşa’da ‘da kurulan İstanbul’un en iyi temizlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Elemanlarımızı puan sistemi ile çalıştırarak, bu güne kadar tüm temizlik şirketlerinin en üst zirvesine tırmandık.

Hem elemanın hakkını hem de ev sahiplerinin hakkını koruyan tek firma olmaktan da onur duyuyoruz. Uzaktan insan çalıştırmak zor işdir. Biz bu zor işi sizlerin kontrolü sayesinde çözdük, işi teslim alacak siz ev sahipleri en doğru puanlama ile elemanlarımızın çalışma verimliliklerini puan vererek belirliyorsunuz. Bizler sizlerin verdiği puanlar sayesinde her elemanımızın hakkında en doğru bilgilere sahip oluyoruz.

Böylece bizden eleman alırken hiç korkmadan eleman talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca güven duymakta endişe duyuyor iseniz size göndereceğimiz elemanın hakkında bu güne kadar gittiği 10 ev sahibinin telefon numaralarını size aktarıyoruz, bize değil elemanlarımızın iş yaptığı ev sahipleri ile görüşün ve en doğru elemanımızı seçin, içiniz şimdiden rahat olsun.

Size bu imkanları sunan, sizin memnuniyetiniz için ve her zaman size EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN HAZIRIZ , yeter ki bize ulaşınız.

Zemin Temizlik Hizmetini Nasıl Alabilirim

İletişim numaralarımızdan veya online whatsapp iletişim hattından detaylı bilgi sahibi olarak randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak Dış Cephe Cam Temizleme Hizmeti başta olmak üzere her türlü Temizlik Hizmetlerini alabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler

Genel Temizlik, Endüstriyel Temizlik, Ofis Temizliği, Büro Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği, Sert Zemin Cila, İnşaat Sonrası Temizlik, Okul Temizliği, Kreş Temizliği, Fuar & Stand temizliği, AVM Temilziği, Haşare İlaçlama, Danışmanlık & Eğitim.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?