Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

İş Merkezi Temizliği

Bilindiği üzere İstanbul İş merkezleri, Fabrikalar, Restaurant, , Cafe, AVM, İş hanları ve Home Ofislerin yoğunlukla bulunduğu yerler mevcuttur. Buraların temizliği,hijyeni ve dezenfeksiyonu özellikle Korona Virüs salgınının ortaya çıkmasıyla daha önem kazanmıştır.

Biz Netpak Temizlik Şirketi olarak, başta temizlik ve dezenfeksiyon hizmetleri olmak üzere büyük çapta temizlik ihtiyaçlarınızı kolaylıkla çözüm getirebilen ve tüm İstanbul’ un geneline hitap edebilen nadir Temizlik Şirketlerinden biriyiz.

Korana virüs salgının getirdiği sosyal mesafeli yaşam şekline uygun ortamlar oluşturabilmenin başında mevcut ortamların temizliğine ve dezenfeksiyonuna önem gösterilmelidir. Netpak temizlik şirketi olarak Alışveriş Merkezi temizliği, İş Merkezi Temizliği, Restaurant Temizliği, Cafe Temizliği, Ofis Temizliği, Plaza Temizliği ve genel temizlik hizmetlerini titizlikle yapmaktayız.

Eğer sizde Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız siz değerli müşterilerimize özel tekliflerden yararlanmak için Online Destek Hattımızdan ve İrtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?