Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Atalarımız ev alma komşu al demişler. Önemli olan ev sahibi olmak değil huzurla yaşayabileceğiniz bir konuta sahip olmaktır. Her gün rahatça yaşayabileceğiniz huzur dolu bir yuva… O yuvaya sahip olmak için bir inşaat firmasına gider ve bütçenize uygun bir konut satın alabilirsiniz.

Peki inşaat sonrası ev temizliği işi size zor gelmez mi ? Ben de sizin gibi düşünüyorum. İnşaat sonrası temizlik benim de gözümde büyüyor. Bütün o inşaat kalıntılarının temizlenmesi ve ev de dip köşe ince bir temizlik yapılması insanların gözünü korkutuyor inşaat sonrası ev temizleme işi zor ve tecrübe isteyen oldukça meşakkatli bir iştir.

Peki ben size bu işi sizin yerinize yapacak profesyonel inşaat sonrası temizlik şirketlerinin olduğunu söylesem.

Evet bu temizlik firmaları sizler için bütün inşaat sonu ev temizlik hizmetini gerçekleştiriyorlar.

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Tadilat sonrası daire temizliği yeni yapılmış inşaat sonrası ev temizliğinden de pek farkı yoktur. Çalışma olarak genellikle aynı kimyasallar kullanılır kullanılan ve tadilat sonrası ev kullanım kirleri ve tadilat kalıntıları ile beraber temizlenmesi zor ve profesyonel temizlik isteyen bir işidir. İnşaat sonrası yada tadilat sonrası ev, iş yeri, villa ,daire temizliği bizler tarafından yani inşaat sonrası temizlik şirketleri tarafından temizlenir. Netpak Temizlik olarak inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik harici mega şehrimiz olan İstanbul öğrencilerin çoğunlukla öğrenim görmeleri için gelmeleri ve kendilerine ait ev tutmasıyla öğrenci evleri de çoğunluk gösteriyor . Tabi ki de öğrenciler tutmuş olduğu evleri temizlik şirketlerine temizletiyorlar.

Boş Ev Temizlik Hizmeti

Bizler aynı zamanda boş ev temizlik hizmeti de veriyoruz. Boş ev temizliği taşınma öncesi gerek görüldüğü taktirde boya, badana yapılıyor temizlik işi daha da zorlaşıyor. Netpak Temizlik personelleri için kolay olan temizlik işi sizlere tabi ki de zor geliyor ve boş ev temizleme basit gibi gözükse de sizden önceki oturan kişilerin bırakmış olduğu ister istemez kir kalıntıları zamanla oturmuş hale geliyor. Oturmuş olan kirleri profesyonel olmayıp tecrübesizce yapılan temizlik istenilen sonuçlar vermez. Boş ev temizlik şirketi olarak gelişmiş teknoloji ve gerekli kimyasallarla profesyonel ekiplerimizle bizler için daha kolay oluyor. Sizlerinde taşınma öncesi zaman ayırmayıp kendinizi yormadan profesyonel boş ev temizliği yapan şirketleri tercih ederek kendinize zaman kazandırmış olursunuz.

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapıyoruz ?

İnşaat kalıntılarını inşaat temizliğini sizin için yapıyoruz. Size de eviniz için alışveriş yapacak zaman çıkıyor. İnşaat Temizliği işin de önemli olan sizin zevkinize göre seçtiğiniz eviniz zarar görmeden temizlenmesidir ki bu gerçekten ciddi bir iştir. İnşaat temizliği deyip geçmeyin kolay değildir zira; kimse istemez yeni ev sahibi olmanın zevkini çıkarmak varken çizilmiş yüzeyler zarar görmüş evleri olsun . Bunun için size profesyonel temizlik hizmeti sunacak şirketin dikkatli ve titiz çalışma yapan elemanlardan oluşması gerekmektedir. Kendi zevkinize göre dizayn etmiş olduğunuz evde zaman geçirme isteğinizi elbette ki sizin en doğal hakkınızdır.

İnşaat sonrası ev temizliğinin a’dan z’ye yapılması ve bu çalışmaların aksamadan bir an önce tamamlanması çalışanların birinci önceliği olmalıdır. İnşaat sonrası temizliği en ince detayına kadar Netpak Temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz , çerçeveleriniz ve duvarlarınız silinir. Kapılarınız, dolaplarınız, mutfak dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir. Banyo ve lavabolarınız derz, harç, boya gibi atıklardan arıtılır temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır. Duş tekneniz, klozetiniz, sticerlardan temizlenir parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilk gün ki gibi pırıl pırıl olması için ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir eviniz gerekli ekip ve ekipman la 1 günde teslim edilir.

İnşaat Temizliğinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İstanbul yeni yapılarıyla gelişen ve her gün farklı mimarilere sahip konutlarıyla büyümeye devam ediyor. Tabibi ki de yeni yapıların olması farklı alanlarda da iş imkanlarının çoğalması ve gelişmeleriyle farklı hizmetler ortaya çıkıyor. Yeni yapılar oluşmasıyla bu yapılara hizmet olarak inşaat personelleri gibi iş dallarında hizmet veren kişilere iş imkanı doğuyor. Bu yapılara oturmadan öncesi doğal olarak İnşaat Temizlik hizmeti yapılması gerekiyor. İnşaat sonrası temizlik şirketleri bu konuda inşaat sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası iş yeri temizliği olsun temizlik şirketi olarak hizmetler veriyorlar.

İnşaat sonrası daire temizliği ve tadilat sonrası ev temizlik işi zor ve tecrübe isteyen kimyasallarla ve makinelerle harç, boya,kireç, kalıntıları gibi benzeri kalıntıların tecrübeli personellerle temizlenmesi gereken bir iştir. Netpak Temizlik olarak inşaat sonrası villa temizliği ve tadilat sonrası iş yeri temizlik hizmetleri ve tadilat sonrası ofis temizlik hizmeti de veriyoruz. Tadilat sonu ev temizliği sizin kendi zevkinize uygun dekore ettiğiniz ve keyfini süreceğiniz tadilat sonrası evinizin daha hoş ve güzel gözükmesi sizleri mutlu ettiği gibi bizlerin de sizlerin mutluluğuna temizlik hizmetimizle katkıda olmamız bizleri de mutlu eder.

Boş ev temizlik firması olan Netpak Temizlik tecrübesiyle gelişmiş ekipman ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermekten son derece onur duyarız. Bizlere istediğiniz temizlik hizmetleri alanında www.netpaktemizlik.com sitemizi inceleyip tercih ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?