Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Dezenfekte Şirketi, olarak İstanbul Bölgesinde Dezenfeksiyon İlaçlama Şirketi olan Netpak Temizlik, İstanbul Temizlik Şirketleri, arasında profesyonel temizlik şirketi, ve Dezenfekte Hizmetleri sunmakta. Dezenfekte Şirketleri olarak Sağlık Bakanlık onaylı Dezenfekte kullanan firmamız Dezenfeksyon konusunda tecrübesi ve Bakanlık onaylı dezenfekte Şirketi olara hizmet vermekteyiz. 

Conronavirüs [ Koranavirüs ] Covıd-19 nedir ?

Sağlık bakanlığının açıklamasıyla dünyada yaygın olan hastalık Türkiyemiz de de boy göstermiştir. Bu hastalıkla ülke olarak mücade etmekte olan ülkemiz gerekli önlemleri almaktadır. Tabi ki bizlerde kendi önlemlerimiz almakla beraber kurallar uyarak gerekli hijyen ve dezenfekte hizmetleri yaptırmalıyız. Bizler Temizlik Şirketleri Olarak aynı zamanda Dezenfeksiyon Şirketi olarak ta Hizmetler vermekteyiz . 

İlaçlamada Güvenlik

Öncelikle Dezenfeksiyon Şirketi seçerken Sağlık bakanlığı onaylı dezenfekte olamasına dikkat edelim. Hizmet alanımızın geniş olduğu Dezenfekte hizmetleri, İstanbul Dezenfekte Şirketi Olan firmamız Ev Dezenfekte Şirketi, olarak Ofis Dezenfekte Şirketi, Ve Hastane, Otel, Fabrika, İş yeri, Büro, Villa, Otopark, Apartman, İş merkezi Plaza, Avm, Rezidans, Atölye, Konfeksiyon  ve daha sayamadığımız bütün alanlarda Dezenfeksiyon Şirketleri Olarak hizmetler vermekteyiz. Bizleri arayıp detaylı bilgi sahibi olabilir ve randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak Temizlik Hizmetleri olsun Dezenfekte İlaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?