Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Ev Temizliği Hizmetleri

Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli temizlik hizmetleri sunmayı hedefleyen temizlik işinde profesyonel elemanlarla çalışmaktayız. Öncelikle temizlik, basit bir iş gibi gözükse de öyle değildir tecrübe isteyen titizlikle çalışma yapmak gerekmektedir. Temizlik Şirketi, olarak çalışmış olduğumuz ekibimiz temizlik konusunda gerekli eğitimleri almakla beraber gerekli kimyasalları gereken yerlerde kullanma tecrübesi edinip yapmakta olduğu temizlik alanına zarar vermeden hizmet sunmaktadır. Ev temizliği, denildiğinde basit bir işlem gibi gözükse de detay isteyen hassas noktaları vardır.

Ev Temizlik Hizmetleri Nelerdir?

Boş ev temizliği, normal evden farklı bir temizlik yöntemidir . Akabinde oturulur ev düzenli ev temizliği, olarak temizlenir. Boş ev temizlik, hizmeti birikmiş kirlerin ortaya çıkması ve tamamen göz önünde gözükmesidir kullanılan evde göremediğimiz kirler tamamen ortada olur. Netpak Temizlik, olarak Boş Ev temizliği, konusunda sizleri biraz aydınlatmak ve bilgi sahibi olmanızı konusunda bilgilendirmek isteriz. Doğal olarak ev temizliği, belirli kategorilere ayrılmaktadır Boş Ev Temizliği, Olarak Ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği, ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği, ayrılmaktadır. 

Ev Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Boş ev temizliği, öncelikle ekip halinde gidilmesi gereken ve temizlik makinalarının ve gerekli kimyasalların olması gerekmekte.Bir cam temizlik personelli ve bir yada iki bayan personel olmakla beraber büyüklüğüne göre personel sayısında genişlik gösteriliyor. Cam temizlik personeli öncelikle Cam Temizliği, ve çerçeve temizliği yapıyor çerçeveleri nemli bez ile silerek camları ise cam temizleme aparatları ile silerek temizliyor. Bayan personeller ise öncelikle mutfak kısmından detaylı bir şekilde temizlik yapıyor dolapların iç dış komple dezenfekte oluyor en son zemin kısımlar temizleniyor. Sonrasında odaların kliması, pirizler, petekler,aydınlatmaları, cam ön mermerleri, temizleniyor. Sonrasında banyo, wc’ler, son olarak zemin kısımlar temizleniyor. Belirtmek isterim ki her yer de ayrı ayrı kovalar ve bezler kullanıyoruz banyo wc kırmızı kova bezler mutfak alanlarında yeşil kova ve bezler genel alanlarda ise mavi kova ve bezler kullanıyoruz her ortamın kendine göre kir kalıntısı farklı yerlerde olmaması ve daha hijyenik çalışmanızı sağlıyor.

Ev Temizlik Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

İnşaat sonrası ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, Konusunda sitemizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Netpak Temizlik, Olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup 7/24 temizlik hizmetleri vermekte beraber %100 memnuniyet garantisi veriyoruz sizleri de Netpak Temizlik ailesi olarak aramız da görmekten onur duyarız bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?