Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Dezenfeksiyon Hizmetleri

İstanbul Dezenfekte Şirketi, olarak İstanbul Bölgesinde Dezenfeksiyon Şirketi olan Netpak Temizlik, İstanbul Temizlik Şirketleri, arasında profesyonel temizlik şirketi, ve Dezenfekte Hizmetleri sunmakta. Dezenfekte Şirketleri olarak Sağlık Bakanlık onaylı Dezenfekte kullanan firmamız Dezenfeksiyon ilaçlama konusunda tecrübesi ve Bakanlık onaylı dezenfekte Şirketi olara hizmet vermekteyiz

İstanbul Dezenfeksiyon Şirketleri arasında verdiğimiz hizmet bakımından önemli bir yere sahip olan Netpak Temizlik özellikle Nano dezenfeksiyon hizmeti ile antibakteriyel ve hijyenik açıdan dezenfekiyon hizmetini en ileri teknoloji ile yapmaktadır.  Nano dezenfeksiyonun ortamda bulunan mikroorganizmaların engellenmesini ve çoğalmasını önlemektedir. Nano dezenfeksiyon özellikle toplu kullanım alanlarında, okul,hastane, cami, alışveriş merkezleri, asansör kabinleri, spor salonları,kapalı otoparklar, kuaför salonları, fabrikalar, iş merkezleri, depolar v.b. öncelikli kullanılan alanlardır. Kullanım periyotu bakımından iki ya da üç ay da bir yapılması uygun görülmektedir. Yapılan işlemlerden yarım saat sonra ortam kullanıma müsait olmaktadır.

Dezenfeksiyonun Önemi?

Coronavirüs [ Koranavirüs ] Covıd-19 nedir ? Sağlık bakanlığının açıklamasıyla dünyada yaygın olan hastalık Türkiyemizde de boy göstermiştir. Bu hastalıkla ülke olarak mücadele etmekte olan ülkemiz gerekli önlemleri almaktadır. Tabi ki bizlerde kendi önlemlerimiz almakla beraber kurallar uyarak gerekli hijyen ve dezenfekte hizmetleri yaptırmalıyız. Bizler Temizlik Şirketleri Olarak aynı zamanda Dezenfekte Şirketi olarak ta Hizmetler vermekteyiz .

Dezenfeksiyon Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle Dezenfeksiyon Şirketi seçerken Sağlık bakanlı onaylı dezenfekte olmasına dikkat edelim. Hizmet alanımızın geniş olduğu Dezenfekte hizmetleri, İstanbul Dezenfekte Şirketi Olan firmamız Ev Dezenfekte Şirketi, olarak Ofis Dezenfekte Şirketi, Ve Hastane, Otel, Fabrika, İşyeri, Büro, Villa, Otopark, Apartman, İş merkezi Plaza, Avm, Rezidans, Atölye, Konfeksiyon, Ve daha sayamadığımız bütün alanlarda Dezenfeksiyon Şirketleri Olarak hizmetler vermekteyiz. 

Dezenfekte Hizmetini Nasıl Alabilirim ?

Bizleri arayıp veya sitemizdeki online whatsapp iletişim hattından detaylı bilgi sahibi olarak randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak Dezenfekte hizmeti başta olmak üzere her türlü Temizlik Hizmetlerini alabilirsiniz.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?