Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Dağcı Teknik İşler

Endüstriyel Dağcılık İşleri başka bir ifade ile Dağcı Teknik işler, önceleri Avrupa ülkelerinde geniş hizmet sektörlerinde kullanılan iple erişim teknisyenleri olarak anılmaktadır. Dağcılık teknik işleri günümüzde bizler tarafından da hizmet alanı olarak ve farklı hizmetlerde kolaylık sağlıyor.

Dağcılık Teknik İşler Nelerdir?

Yükselen binaların farklı mimari yapı şekilleri dış cephe sepet sistemine yada vinç kullanımına uyumlu olmuyor ve bizler dağcı temizlik şirketleri olarak iple erişim tekniğini uyguluyoruz.
Endüstriyel dağcılık firmaları genelde vinç ve asma gondol sepet yardımı ile yapmış olduğumuz cephe temizlik hizmetlerini ulaşımı zor olan alanlarda kullanmayı genellikle tercih ediyoruz. Site cam temizliği araç vinçlerin giremediği alanlarda dağcı site dış cephe cam temizliği sistemini kullanıyoruz.
İstanbul dağcı teknik işleri olarak iple erişim teknisyeni olan personellerimiz ile Bakım, Onarım, Montaj İşleri, Tabela Sökme Takma, Endüstriyel dağcılık teknik işleri, kompozit temizleme, bayrak, afiş asma, çatı oluk temizleme, dış cephe boyama, silikon çekme ve benzeri hizmetleri veriyoruz.

Dağcı Dış Cephe Tadilat Bakım Onarım

Doğal nedenlerden dolayı zaman geçtikçe dış cephelerde hava koşullarınında etkisiyle paslanma, kirlenme v.b. hasarlar meydana gelmektedir. Bu nedenle her türlü dış cephe tadilat,bakım ve onarım hizmetleri olmak üzere çatı oluk tamiri, dış cephe cam pencere temizliği şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Dış Cephe Boyama

Dış cephemizin görüntüsü İstanbul da çok önemlidir. Bu nedenle nem ve hava şartlarından dolayı periyodik olarak bakıma ihtiyacı vardır. Bunlardan en önemlisi de dış cephe boyaması dır bulunduğumuz mekanın görüntü olarak dikkat çekmesi ve değer kaybına neden olmaması için bakımlarının yapılması şarttır. Netpak Temizlik olarak her türlü dış cephe boyama işlemini titizlikle yapmaktayız.

dağcı teknik işler silikon çekme

Dış Cephe Silikon Çekme

Özellikle kararmış, yıpranmış ve hasar görmüş dış cephe silikonların teknik ekibimiz tarafında özenle sökülüp temizlenerek yeni silikon işlemini yapmaktayız. Dış cephe silikon işinde yeni çekilen silikon ile dış cephelerde görüntü kirliliği giderilmiş ve su ve soğuk hava sızdıran alanlar kapatılarak bina içi ısı kaybı önlenmiş olacaktır. 

Endüstriyel Dağcılık İşlerinde Güvenlik?

Netpak Temizlik çalışan personelleri dağcılık teknik işlerinde profesyonel bir ekip kadromuz vardır.
Çalışan tüm personellerimizin İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimimizin yanı sıra IRATA sertifikalı ve yüksekte çalışma sertifikası mevcut olup bütün belge ve gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize işe başlamadan önce güvenlik açısından bilgilendiriyoruz.

Dağcı Teknik İşleri ve Endüstriyel Dağcılık Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Bizleri arayıp veya sitemizdeki online whatsapp iletişim hattından detaylı bilgi sahibi olarak randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak  Dış Cephe Teknik İşler olsun, Endüstriyel Dağcılık İşleri olsun her türlü Dağcılık Hizmetlerini alabilirsiniz.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?