Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği

Netpak Dağcı Temizlik Şirketi olarak İstanbul il sınırlar içerisinde dağcı temizlik firması olarak tüm ilçe ve semtlerine 7/24 keşif bedeli talep etmeden Profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktadır.

Dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında dağcı cephe temizlik şirketi olarak hizmetler vermekteyiz.

Netpak Temizlik Şirketi yılların tecrübesi ile dış cephe temizlik şirketi olarak Profesyonel dış cephe cam temizliği hizmetlerinden sizlerde hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dağcı dış cephe cam temizlik şirketi olarak cephe temizliği konusunda uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile dağcılık cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli personellerimizle öncelikle iş güvenliğini prensip edinen güvenli ve disiplinli çalışmayı kendine ilke eden kadromuz kaliteli temizlik hizmetine önem veren dış cephe temizlik firmasıyız.

DAĞCI DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dağcı temizlik şirketleri olarak dış cephe temizlik hizmeti vermekte olduğumuz cephe temizliği için kullanacağımız sistemlerin güvenli bir sistem olması gerekmektedir.

Netpak Temizlik dış cephe cam temizliğin de bütün müşterilerine en güvenli hizmetleri sunmaktadır. Günümüz de çok katlı binaların çoğunluk gösterdiği plaza ve hotel ve bina cam temizliği için gerekli güveni Netpak Temizlik sağlamaktadır. Dış cephe temizliği için gerekli olan tüm sisteme ve tecrübeye sahip olan Netpak Temizlik binanın dış cephe kaplamasına göre gerekli kimyasallarıyla kaliteli temizlik hizmetler sunmaktadır. Profesyonel personelleri ile Dış cephe temizliği alanın da siz değerli müşterilerimize güvenli çözümler sağlar.

Dış cephe temizlik ve Cam temizliği uzmanlık gerektiren profesyonellik isteyen bir iştir. Dış cephe temizleme de { alikoband} ve cam yüzeyleri birbirinden farklı değerlendirmeli iki yüzeyi de kendisine uygun kimyasallar kullanılmalıdır. Kullanılan temizlik ürünleri TSE belgesine sahip olmalıdır. Zira yanlış yapılan dış cephe temizlik hizmeti kalıcı olarak zaralar meydana getirir. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği en az yılda iki kez yapılmalı kalıcı oksit ve ağır kirlere mazur bırakmamalıyız.

Farklı mimarileri olan yüksek katlı binaların dış cephelerinin sepet yada vinçle temizlenmesi mümkün olmayan noktalar da Netpak Temizlik sizlere farklı alternatifler sunuyor. Dış cephe temizliği konusun da eğitimli olan sertifikaları IRTA belgesine sahip yüksekte çalışma belgeleriyle dağcı dış cephe cam temizliği hizmeti de veriyoruz. Dağcılık cephe temizliği önceleri Avrupa ülkelerin de kullanılan günümüz de bizler tarafından da kullanılmaya başlanmış olup güzel çözümler ürettiğimiz bir hizmet haline gelmiştir. Dağcı cam temizliği genellikle erişimi zor olan vinç yada sepet kullanımının olmadığı yerlerde yaygın olarak kullanıyoruz. Dağcılık cephe temizliği Netpak Temizlik tarafından profeyonel personelleriyle temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Bir diğer önemli husus ise; Dış cephe temizlik şirketleri yada kişilerin yaptığı temizliğin dış cephe temizlik yapma yetkilerinin olmasıdır. Günümüz de kazaların sıklıkla yaşandığı ölüm ve yaralanmalara sebep olduğunu unutmayalım. Dağcı cam temizliği olsun hangi şekilde temizlenirse temizlensin gerekli belgelere ve sertifikalara sahip olunmalıdır. İstanbul dağcı temizlik şirketi olan Netpak temizlik gerekli belge ve sertifikalar sahiptir. Öncelikle temizlik firması seçmeden önce belgelerini sorun her temizlik şirketi olan dış cephe temizliği yapamaz nace kodlarının uyumlu çok tehlikeli işler yapabilir konumun da olması gerekmektedir.

Aynı zaman da dağcı olarak hizmet alacaksanız IRTA belgesi olmak zorundadır. Geçerlilik süresi uyumlu sağlık raporları, SGK kayıtları yüksekte çalışma belgesi olmalıdır. Biz Netpak Temizlik olarak gerekli belge sertifikaları ve tecrübemiz ile müşteri memnuniyet garantisini ön plan da tutan temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Bölgelerimiz

× Nasıl yardımcı olabilirim ?