Tüm İstanbul Geneli Geniş Hizmet Ağı ile Hizmetinizdeyiz

Beşiktaş Dış Cephe Cam Temizliği

Metropol şehrimiz olan İstanbul gelişen ve yerleşim alanları ile büyümeye devam eden yeni yapıları ile dikkat çeken görkemli yüksek binalara sahip olan İstanbul çok katlı konut ve yapılar oluşturarak her semtte ayrı ayrı yapıları ve ihtişamları ile göz dolduruyor. Çok katlı binaların çoğaldığı ve muhteşem yüksekliklerde bulunan binalar görsel güzellik sağlıyor.

Dış cephe temizliği dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözükse de tehlikeli ve riskli bir iştir. Cephe temizliği profesyonellik isteyen cephe temizlik işinde uzmanlaşmış disiplinli çalışma yapan ve iş güvenliği prensipleri olan temizlik firmaları ile yapılması gerekmektedir.

Periyodik cam temizliği yapılmadığı taktirde yağışlar ve hava kirliliğinden oluşan cam ve kompozitlerde belirli oksitleşme ve ağır kirlenme oluşmaktadır. Bu şekilde çok kirlenmiş dış cephe temizleme uygulamaları nasıl yapılıyor.

Yoğunlaşmış kir ve oksitler kimyasallı dış cephe temizliği olarak sınıflandırılıyor. Bazı temizlik şirketleri her cephe de aynı kimyasalları kullanıyor aslında cam temizliği olsun alikopat temizliği olsun uygun kimyasallarla renklerine ve özelliklerine göre kullanmak gerekmektedir. Aksi taktirde cam ve kompozitlerde kalıcı olarak zararlar meydana gelebilir.

 

Dış Cephe Cam temizliği nasıl yapılır?

Dış cephe cam temizliği yükselen binaların farklı mimari yapı şekilleri dış cephe sepet sistemine yada vinç kullanımına uyumlu olmuyor ve bizler dağcı temizlik şirketleri olarak iple erişim cam temizliği tekniğini uyguluyoruz. Dağcı cam temizlik firmaları genelde vinç ve asma gondol sepet yardımı ile yapmış olduğumuz cephe temizlik hizmetlerini ulaşımı zor olan alanlarda kullanmayı genellikle tercih ediyoruz. Site cam temizliği araç vinçlerin giremediği alanlarda dağcı site dış cephe cam temizliği sistemini kullanıyoruz.

 

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çalışan tüm personellerimizin , yüksekte çalışma sertifikası mevcut olup bütün belge ve gerekli evrakları eksiksiz siz değerli müşterilerimize işe başlamadan önce bilgilendiriyoruz.

Dış cephe temizliği her temizlik hizmeti veren firma tarafından yapılamaz öncelikle vergi nace kodları yani vergi levhasında çok tehlikeli işler yapabilir koduna uyumlu olmalıdır.

Öncelikle temizlik şirketi seçerken işinin uzmanlığına ve iş güvenliğine özen gösteren sertifikaları eksiksiz olan profesyonel temizlik şirketlerini tercih ediniz. Dış cephe temizliği dikkat isteyen risk ki yüksek olan iş güvenliğinin ön planda tutulması gereken tecrübeli personel ve işini bilen firmaların tercih edilmesi gereken bir iştir.

 

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Bizleri arayıp veya sitemizdeki online whatsapp iletişim hattından detaylı bilgi sahibi olarak randevu oluştura bilirsiniz. Netpak Temizlik Şirketi olarak Dış Cephe Cam Temizleme hizmeti başta olmak üzere her türlü Temizlik Hizmetlerini alabilirsiniz.

× Nasıl yardımcı olabilirim ?